Lajme

23 January 2019

Celin Dion shfaqet e mahnitshme në Paris!

Celin Dion ditët e fundit ka qëndruar në Paris për të shijuar disa nga sfilatat e rëndësishme të javës së modës.

Edhe pse në të 50-tat e saj ajo duket e mahnitshme në çdo dalje publike, duke treguar kështu dhe pasionin që ajo ka për modën.

Ditën e sotme Celin është dukur tejet provokuese dhe tërheqëse teksa parakalonte në rrugët e Paris.

E veshur me një kostum në ngjyrë të argjend,xhaketa e së cilit ishte tërësisht e hapur në pjesën e dekoltes e bënte divën e muzikës të dukej ”on top” !

 

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com