Lajme

16 May 2018

Cesc Fabregas kurorëzon në martesë dashurinë e tij me Daniella Semaan

Futbollisti spanjoll, Cesc Fabregas e ka kurorëzuar me martesë lidhjen e tij disavjeçare me partneren Daniella Semaan. Ceremonia martesore është organizuar në Cliveden House në Berkshire dhe gjithçka ishte e përgatitur në detaje.

Daniella dukej për mrekulli me fustanin e bardhë në ditën më të rëndësishme të jetës së saj. Fotografitë e publikuara në rrjetet sociale tregojnë më tepër për atmosferën e krijuar dhe dukjen e çiftit. Fabregas ka tre fëmijë nga lidhja me Semaan, ndërsa gruaja e tij i ka edhe dy fëmijë të tjerë nga një lidhje e mëparshme.

“Sapo u martova me gruan e ëndrrave”, ka shkruar futbollisti pranë njërës prej fotografive të publikuara. “Porsa u martova me këtë mashkull të bukur të cilin e admiroj”, ka shkruar Daniella në postimin e saj.

One look says a thousand words 💞

Un post condiviso da Cesc Fàbregas (@cescf4bregas) in data:

The last one I promise or maybe the one before last 💋😋 thank you @pamelamansourmehanna

Un post condiviso da Daniella Semaan (@daniellasemaan) in data:

One magical day 🙏

Un post condiviso da Daniella Semaan (@daniellasemaan) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com