Lajme

31 July 2018

Çfarë po ndodh me çiftin e famshëm? Pas ribashkimit ndahen sërish…

Ata janë ndarë dhe janë ribashkuar disa here brenda këtij muaji. Bëhet fjalë për Nikki Bella dhe John Cena, të cilët duken se i kanë dhënë fund përfundimisht  historisë së tyre të dashurisë. Burime pranë çiftit tregojnë për “TMZ” se ata janë tërhequr nga planet për martesën dhe po jetojnë të ndarë.

 

Gjithashtu, një rol të rëndësishëm në këtë vendim luante edhe fakti se ata kanë qëndruar prej disa kohësh të ndarë pasi Nikki ishte e zënë me xhirime, ndërsa John ishte në Kinë. Gjatë kësaj periudhe  kanë kuptuar se nuk mund të vijonin më bashkë.

 

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com