Lajme

12 February 2019

Çfarë thamë e nuk thanë për “Grammy” por shihni njëherë meme-t dhe qeshni me lot!

Vetëm dy netë më parë u mbajt nata e madhe e ndarjes së çmimeve “Grammy”.

Veshjet dhe pozat e personazheve të njohur janë bërë frymëzim për meme në rrjet.

Cardi B e krahasuan me Ursulën.

Dhe jo vetem!

Veshja e Katy Perry-t u transformua kështu për meme, as ajo vetë nuk i rezestoi për ta postuar.

Ha ha ha!

Ai momenti kur të bie tavani mbi kokë.

Kur shkon herë pas here për të parë nëse është pjekur tava në furrë apo jo.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com