Lajme

18 August 2017

Cheryl Cole fut mik te Justin Bieber për një bashkëpunim

|
By
|
0 Comment
|

Ajo u pikas në publik për herë të parë që kur lindi djalin e saj në muajin mars në një vizitë në ambasadën amerikane në Londër.
Dhe duket se Cheryl ka planifikuar që ta bëjë udhëtimin e saj të biznesit shumë të suksesshëm në Amerikë, duke biseduar me as më shumë e as më pak se Justin Bieber. Ajo kërkon që të bëjë një rikthim në muzikë që ta çojë në majat e klasifikimeve dhe kush më mirë se Justin për një bashkëpunim shpërthyes. Mësohet se Liam ka “hyrë mik” për partneren e saj tek Justin, duke realizuar një takim me superyllin e muzikës pop. Ky i fundit ka thënë “ok, takohemi dhe flasim” duke e hapur një mundësi, por dihet që është i pamëshirshëm kur bëhet fjalë për muzikën e tij.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com