Lajme

29 June 2018

Chiara Ferragni pasi bëhet nënë vendos të kurorëzojë dashurinë e saj në martesë

Blogerja e njohur italiane, Chiara Ferragni ka një tjetër lajm të mirë për fansat e saj. Bukuroshja bionde, e cila u bë nënë pak muaj më parë, ka dhënë lajmin se do të martohet këtë verë.

“Mezi po pres për këto pushimet verore evropiane që do të mbarojnë me dasmën time”, shkruan Chiara bashkëngjitur postimit të saj.

31-vjeçarja dhe partneri i saj Fedez u bënë prindër pak kohë më parë të një djali që e quajtën Leon, ndërsa tani kanë vendosur që të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.

😀😀 #LeoncinoMio

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

I just love him so much ❤️

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

Ende nuk kemi detaje mbi ceremoninë por gjithçka pritet të bëhet publike shumë shpejt.

Family weekend ❤️

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

Cannes 2018 💘 #SuppliedByAlbertaFerretti

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com