Lajme

27 December 2016

Chis Brown ‘gjuan’ ish të dashurën

Këtë të hënë Chris Brown ka komentuar në foton e postuar në Instagram nga ish e dashura e tij Karrueche. Ai ka shkruar “Still want it” (akoma e dua atë). Në foton e postuar Karrushe shfaqet e ulur teksa ka veshur vetëm bluze dhe të brendshme të kuqe, mjaftueshëm për të ngacmuar imagjinatën dhe dëshirën e çdo mashkulli, përfshirë atë të këngëtarit.
Me sa duket Chris ka akoma ndjenja për ish të dashurën e tij Karreueche Tran.

Baby

A photo posted by karrueche (@karrueche) on

??? #ChrisBrown #Karrueche

A photo posted by The Shade Room (@theshaderoom) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com