Lajme

24 January 2018

Chloe Mortez kopjon stilin e Viktoria Beckham?

Chloe Mortez dhe vjehrra e saj Victoria Beckham kanë pasur një marrëdhënië me ulje dhe ngritje dhe kjo gjë u ka rënë në sy medias rozë por edhe fansave të tyre.
Së fundmi Chloe ka kopjuar veshjen e ikonës së modës gjatë një mbrëmjeje gala në Utah.

Fotot e publikuara janë identike me look-un e Victorias dhe ende nuk dihet nëse kjo zgjedhje është një mënyrë e aktores për të sheshuar marrëdhënien e ngurtë me mamanë e të dashurit të saj. Ndoshta këto janë lajkat e Chloe për Victoria-n ose ndoshta kjo e fundit ka vendosur ta veshë vetë nusen e saj të re.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com