Lajme

22 July 2014

Chris Brown, August Alsina, Jeremih & Future i bashkohen Dj KHALED per kengen e re.

||
0 Comment
|

Dj Khaled ka vendosur te bashkepunoje me disa nga artistet RnB me te medhenj te momentit per kengen dhe klipin e ri.Gjate fundjaves kryetari i “We The Best” u pa ne nje shtepi ne Hollywood Hills me Chris Brown, August Alsina, Future dhe Jeremih .Kenga e Dj Khaled do te jete pjese e albumit te tete  “I Changed A Lot” qe pritet te dali gjate kesaj vjeshte.

khaled-video-6 khaled-video-1 khaled-video-2 khaled-video-3 khaled-video-4 khaled-video-5

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com