Lajme

29 March 2018

Chris Brown fotografohet duke kapur prej fyti miken e tij

Të shumtë ishin ata që u habitën kur panë këtë foto që po bën xhiron e rrjeteve sociale, pasi menduan se Chris Brown i ishte rikthyer dhunës si ngjarja që shkaktoi me Rihannën por ja që nuk ishte kështu.
Bëhej fjalë për një moment ku Chris së bashku me një miken e tij po bënin shaka dhe paparazët e kanë fotografuar në një moment vërtet të vështirë ku këngëtari shihet ta ketë kapur prej fyti miken e tij.
Chris së bashku me disa miq ishin duke bërë një fest në një shptepi që ishte marrë me qera përgjatë festivalit “Ulta” raporton TMZ.com
Në foto shikohet vajza e buzëqeshur ndërsa Chris e ka kapur me dorën e djathtë nga fyti. Fatmirësisht që ishte shaka!

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com