Lajme

23 May 2019

Chris Brown ndjek shqiptaret me seksi në Instagram!

Chris Brown  ndjek një “ushtri” me femra seksi shqiptare në Instagram.

Reperi pervers ka vëzhguar profilet e të famshmeve si Elvana Gjata apo Nora Istrefi dhe u ka bërë follow atyre në rrjetin social Instagram.

Plot 11 femra të famshme shqiptare seksi ndiqen nga Chris Brown. I 12-ti në listë është këngëtari Albert Stanaj, i cili me siguri ka tërhequr vëmendjen  e Chris Brown me zërin e tij të bukur!

1.Dua Lipa

2.Rita Ora

3.Bebe  Rexha

4.Baby G

5.Elvana Gjata

6.Nora Istrefi

7.Era Istrefi

8.Rina

9.Samanta Karavella

10.Arbenita Ismajli

11.Adrola Dushi

12.Stanaj

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com