Lajme

01 November 2017

Chris Brown publikon “Heartbreak on a Full Moon”

Chris Brown më në fund ka publikuar albumin e tij, për të cilin priti tre vjet për t’u paraqitur denjësisht para fansave dhe zgjodhi ta publikonte për Halloween.

“Heartbreak on a Full Moon” përmban 45 këngë, edhe bashkëpunime me Ty Dolla $ign, Future, Young Thug, A Boogie Wit Da Hoodie, Kodak Black, Yo Gotti, Gucci Mane, Usher, DeJ Loaf, Lil Yachty, Jhene Aiko dhe R. Kelly.
Brown i parapriu albumit me tre këngë “Pull Up”, “Everybody Knows” dhe “Hope You Do”.

Pritja e gjatë e fansave për të dëgjuar këngët e idhullit të tyre konsistoi edhe në faktin se duhej një punë ambicioze për të paraqitur 45 këngë në një album të vetëm, gjë që asnjë muzikant tjetër nuk e ka bërë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com