Lajme

08 May 2017

Chris Brown sjell jetën e tij në ekranin e madh

|
By
|
0 Comment
|

Këngëtari i R&B Chris Brown do t’ju paraqesë fansëve të tij një film të shkurtër mbi jetën e tij këtë verë.Chris është bashkuar me Fathom Events dhe Riveting Entertainment për nxjerrjen e filmit kinematografik “Welcome to My Life”.
Dokumentari tregon ngritjen e suksesit të Chris Brown nëpërmjet pamjeve të pamenduara dhe intervista me artistë si Usher, Jennifer Lopez, DJ Khaled, Mary J Blige, Mike Tyson, Rita Ora, Jamie Foxx dhe Terrence J.

“Welcome to My Life”,do të shfaqet vetëm për një datë këtë verë,do të paraprihet nga një ekskluzive Q&A nga vetë Chris Brown.
“Gjatë gjithë mbrëmjes, audienca do të marrë qasje të lirë së bashku me fansët tek Chris përmes intervistave, skenave, prapa skenave dhe pamjeve të koncerteve që u japin të gjithëve një vend në krye të radhës,” tha CEO i Fathom Events John Rubey.

Sipas prodhuesve, filmi i ri “zbulon përgjigjet e shumëpritura për pasionin e tij për të bërë muzikë, marrëdhëniet e tij të trazuara dhe shumë të publikuara, si dhe kurthet e moshës në sytë e publikut”.
“Mirë se erdhët në jetën time” do të ketë premierën në kinema për një natë, më 8 qershor.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com