Lajme

12 April 2017

Chris Evans sot një yll Hollywoody,dikur një…

|
By
|
0 Comment
|

Aktori i njohur Chris Evans, u shfaq në Late Night on Thursday për të promovuar filmin e tij më të ri ”Gifted”.
Megjithatë si një Evans i talentuar, ai rrëfeu për Seth Meyers se ai ishte një qaraman i përgjithshëm si një fëmijë.
Po ashtu ai pranoi se edhe në një moment të tij të veçantë, atë kur ai kishte humbur virgjërinë, kishte qarë kur i kishte treguar nënës së tij.
Por ky nuk ishte momenti i vetëm që Chris kishte qarë, ai tha se qysh si fëmijë ka dënesur shumë, madje dhe në ditën e tij të parë të shkollës tha se ka qarë tej mase.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com