Lajme

16 April 2017

Chrissy Teigen u del në mbrojtje grave që nuk duan fëmijë

Modelja e njohur, Chrissy Teigen ka dhënë një deklaratë me mendimin e saj në lidhje me njerëzit që gjykojnë gratë rreth dëshirës së tyre për t’u bërë nëna.

“Jam e sigurt se kur i tregoni dikujt se po mendoheni nëse doni të bëheni prindër, atëherë ata do të nxitojnë t’ju thonë – Pse nuk dëshironi të keni fëmijë? Dhe unë nuk kam menduar kurrë si këta njerëz sepse nuk besoj se ndonjëri duket të besojë se cdo femër dëshiron të ketë fëmijë. Kjo është një zgjedhje,” – ka thënë 31-vjeçarja në një intervistë për Refinery.

Kjo nuk është hera e parë që bashkëshortja e këngëtarit, John Legend flet për presionin që kanë femrat në lidhje me këtë temë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com