Lajme

11 November 2016

Chronic Episodi 3

Episodi i tretë i emisionit ‘Chronic’, për të gjithë dashamirësit e muzikës hip hop sidomos Old School Hip Hop. Live në studion e MCN Radio, Big Basta dhe Sid Tarifa.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com