Lajme

05 November 2016

Chronic vjen ndryshe tani

||
0 Comment
|

Per te gjithe fansat e muzikes Old School ju sjellim ne mend se emisioni “Chronic” nga Big Basta dhe Sid Tarifa po kujdesen qe ta sjellin ne menyren me te pershtatshme per te gjithe ju. Se shpejti kete emision emision qe keni mundesi ta degjoni cdo dite te diele ne oren 20:00, do ta sjellim edhe me video qe te mos humbisni asnje puntate te ketij emisioni. Ne cdo kohe vizitoni faqen e web: mcnradio.al

chronic

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com