Lajme

02 July 2017

Çiftet e famshme në dasmën e Messit

Lionel Messi ka kurorëzuar lidhjen disavjeçare me Antonella Roccuzzon.

Dyshja është martuar në një ceremoni glamuroze në vendlindje të futbollistit Rosario, aty edhe ku u njohën për herë të parë para 17 vjetëve.

Në mesin e shumë miqve dhe shokëve të 30-vjeçarit ishin të pranishëm edhe disa prej futbollistëve që i kishte ftuar argjentinasi, përfshirë Sergio Busqets,Angel Di Maria, Carles Puyol, Samuelo Eto’o, Luis Suarez, Cesc Fabregas e të tjerë. Ata janë shoqëruar në këtë event me partneret e tyre.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com