Lajme

11 March 2018

Të gjithë prisnin datën e martesës, çifti i jep fund lidhjes

Këngëtari i hitit “Kthehu ti”, Blero prej disa vitesh po jeton historinë e dashurisë me Afrona Dikën të cilët siç kanë shkruar mediat kosovare së fundmi pritej të martoheshin. Mirëpo pikërisht kur gjërat mes tyre po shkonin mirë, çifti duket se po i jep fund.
Edhe Blero, edhe Afrona me postimet e tyre kanë lënë të kuptohet se lidhja e tyre është në krizë.
Fillimisht Blero ka postuar foton e vajzës së tij, Tara dhe shkruan se në jetën e tij nuk do asnjë tjetër përveç saj. Ndërsa pak më vonë edhe Afrona ka postuar një foto në Instastory ku shkruan: “Nuk më duhen njerëz të cilëve nuk ju duhem”. Megjithatë mbetet për t’u parë nëse kjo është thjesht një krizë e shkurtër dhe Bleron e Afronën do i shohim sërish bashkë apo diçka serioze.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com