Lajme

03 December 2016

Cifti Kunis – Kutcher bëhen prindër për herë të dytë

|
By
|
0 Comment
|

Çifti i njohur i aktorëve, Mila Kunis dhe Ashton Kutcher janë bërë prindër për herë të dytë. Mila ka sjellë në jetë një djalë, emri i të cilit nuk bëhet i ditur akoma. Aktorja dhe aktori 38-vjecar kanë gjithashtu një vajzë 2-vjece të quajtur Wyatt.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com