Lajme

31 January 2019

Çifti më i ri në show biz është Bora Zemani dhe Donald Veshaj?

Burime të fundit në media po flasin se mes moderatores Bora Zomani, kjo e fundit e divorcuar nga Vin Veli, ka lënë gjithçka pas krahëve dhe ka nisur një romancë të re dashurie me aktorin e humorit Donald Veshaj.

Burime të sigurta për  thonë se dy personazhet e njohur janë bashkë prej disa muajsh, megjithëse nga të dyja palët ende nuk ka një reagim.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com