Lajme

23 May 2019

Reklama e cigareve qe nisi nga ushkuri i brekusheve të Oriola Marashit.

Oriola Marashi është një nga modelet shqiptare më të pëlqyera dhe të komentuara të momentit. Suksesi i saj tashmë i ka kalur  kufinjtë e të vendit tonë, pasi emri i saj po kthehet në një nga më të preferuarit edhe të firmave shumë të njohura nëpër botë.

Se fundmi modelja shfaqet e veshur me nje kostum sportiv buzë detit duke pirë cigare, paketën e të cilës e ka vendosur në ushukrin e brekusheve.Ajo që habiti të gjithë  tashmë nuk janë më format sensuale te Orioles, por fakti që të gjithë mësuan se ushkuri i brekusheve mund të përdoret edhe si portofol apo cante plazhi ku mund të fusni gjithcka.

 

 

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com