Lajme

21 November 2018

Cila është vajza bionde përkrah Seldit?

Vetëm para pak ditësh, Mimoza Shkodra tregoi se ndihet shumë mirë dhe ka vendosur të fokusohet tërësisht tek muzika. Madje ajo bëri të ditur se kënga e rradhës do jetë një bashkëpunim me Gold AG.

Por edhe Seldi ka menduar të vijë me një projekt të ri muzikor.  Ai së fundmi, ka publikuar në Instastory  një foto në krah të Keisit, e cila është pjesë e grupit OTR.

Keisi gjithmonë ka tërhequr vëmendjen me format e saj tejet bombastike dhe bashkëpunimi i tyre ka rritur kuriozitetin e fansave. Të gjithë jemi duke pritur bashkëpunimet e ish- çiftit.

 

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com