Lajme

12 April 2018

Çiljeta vendos të bëjë ndryshimin drastik në pamje

Këngëtarja Çiljeta ka vendosur të ndryshojë tërësisht look-un e saj. Ajo ka vendosur t’i rikthehet flokëve biondë. Edhe pse këto kohë ishim mësuar ta shihnim brune, me flokët e errëta të zeza, Çiljeta ka vendosur të eksperimentojë sërish. Ajo njihet për ngjyrat e ndryshme të flokëve me të cilat ka eksperimentuar dhe secila prej tyre i ka shkuar shumë prandaj nuk kemi dyshime se do duket bukur me look-un e ri.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com