Lajme

11 July 2019

Ç’ke humbur Bradley! Irina Shayk shkëlqen për “Haper’s Bazaar!

Që kur Bradley Cooper u afrua me Lady Gagën, marrëdhënia Bradley Cooper – Irina Shayk nisi të krisej e së fundmi konfirmuan ndarjen e tyre.

Modelja ruse 33- vjeçare së fundmi ka pozuar për prestigjozen e modës “Haper’s Bazaar” për t’i treguar dhe njëherë ish-ave të saj se çfarë kanë humbur që nuk e kanë!

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com