Lajme

11 January 2018

Çmimi i pellushit të Xhensilës në videoklipin “Çelsi i zemrës” do ju habisë

||
0 Comment
|

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka publikuar pak ditë më parë videoklipin e këngës, “Çelsi i zemrës” e cila është një dedikim kushtuar bashkëshortit të saj Bes Kallaku.

Xhensila e ka interpretuar këtë këngë ditën e dasmës dhe më në fund publikoi dhe videoklipin ku të dy janë shfaqur mjaft romantikë.

Ajo që bie në sy ndër të tjera është dhe palltoja e saj prej pelushi, një nga tendencat më të fundit të këtij dimri.

Pellushi që mban veshur Xhensila në këto foto, është “Teddy Bear Icon Coat” e Max Mara-s dhe kushton 3,590 dollarë.

Këtë veshje të kushtueshëme e kemi parë të veshur nga shumë Vip-a në mbarë botën.

@kledibahiti @fifi.official @bes_kallaku #çelsizemres ?❤️

Un post condiviso da Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com