Lajme

07 December 2017

Çorapet mijëra dollarëshe të Rihannës që tërhoqën vëmendjen e të gjithëve

Këngëtarja e njohur dhe tejet e dashur për publikun Rihanna, së fundmi ka tërhequr vëmendjen me çorapet e saj.

Ajo ka postuar një fotografi ku duket tejet seksi dhe ka të veshura çorape të brendit Gucci që kushtojnë plot 1,340 dollarë.
Këto çorape janë të bardha dhe kanë të qëndisura kristale.

Rihanna i kishte kombinuar me një palë këpucë të bardha.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

GanG

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com