Lajme

08 August 2018

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez shijojnë pushimet luksoze në Ibiza, futbollisti e detyron të “hidhet” në det

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë duke shijuar disa ditë të mira pushimi në Ibiza. Së fundmi, DailyMail, ka publikuar disa foto nga pushimet e tyre relaksuese në jahtin e tyre luksoz.


Futbollisti, shihet teksa bën shaka me të dashurën e tij dhe madje përpiqet të hedhi të dashurën e tij në det. Ai e mori atë nga krahu, duke e hedhur me detyrim në ujë

Ata dukeshin shumë të lumtur dhe të dashuruar me njëri-tjetrin. Georgina edhe njëherë ka treguar format e saj perfekte trupore e veshur në bikini.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com