Lajme

30 May 2017

Cristiano Ronaldo do të bëhet baba…

|
By
|
0 Comment
|

Revista rozë italiane “Chi” në numrin e nesërm të saj pritet që të publikojë të plotë lajmin, i cili është shpërndarë paraprakisht që Cristiano Ronaldo do të bëhet sërish baba. E dashura e tij Georgina Rodriguez është shtatzanë dhe mediat rozë shkruajnë se pret binjakë.
Fotografitë janë shkrepur në ishullin e Corsica-s në Itali dhe në to duket bukuroshja Rodriguez me një kanotjere të gjatë poshtë së cilës i duket barku me formë.Thuhet se Rodriguez është në muajin e katërt të shtatzanisë, por ende nuk dihet nëse është në pritje të binjakëve djem apo vajza.
Vetë bukuroshja ka shpëndarë foto me doktorin që thuhet se po ndjek shtatzaninë e saj.Ndërsa Ronaldo është baba i Cristiano Jr, tashmë në moshën 6-vjeçare.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com