Lajme

27 July 2017

Cristiano Ronaldo ka një numër magjik,sipas këtij numri do të bëjë edhe fëmijët

|
By
|
0 Comment
|

Ai është baba i 7-vjeçarit Cristianinho dhe binjakëve të porsalindur Eva dhe Mateo. Cristiano Ronaldo thotë se dëshiron të ketë plot 7 fëmijë, sipas sugjerimit të djalit të tij. Ylli i Realit të Madridit është në pritje dhe të fëmijës së tij të katërt, që kur konfirmoi në Ibiza se e dashura e tij Georgina Rodriguez është shtatzënë.Tani babai krenar thotë se djali i tij i madh dëshiron 6 motra dhe vëllezësr, duke u përputhur kështu me firmën e Cristianos, CR7 dhe me numrin e fanellës së tij.
“Ai është mirë dhe thotë se do më shumë motra dhe vëllezër. Ai do shtatë, numri magjik dhe mendoj se e ka mirë”, ka thënë Ronaldo.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com