Lajme

11 July 2019

Ç’të shihni! Këngëtari juaj i preferuar pozon nudo

Sfida më e re e internetit është ajo e pozimit nudo nga emra të njohur VIP-ash.

Ish-anëtari i “One Direction”, Liam Payne është bërë pjesë e kësaj sfide duke i hequr të gjitha.

Vajzat me siguri janë çmendur nga trupi dhe të pasmet e këngëtarit të cilat bien menjëherë në sy.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com