Lajme

14 February 2018

Dafi ndihmon fansat të surprizojnë të dashurit e tyre në Shën Valentin

Dafina Zeqiri ka ndërmarrë një iniciativë mjaft interesante përmes rrjeteve sociale.
Artistja në Shën Valentin, ditën e të dashuruarve, u është drejtuar të gjithë fansave që e ndjekin në Instagram.
Ajo u ka kërkuar atyre që t’i bëjnë ‘tag’ personit që dashurojnë dhe në fund ajo do zgjedhë disa prej tyre për t’i dërguar personalisht një mesazh.

Vlen të theksohet se këngëtarja është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i sjell gjatë muajve në vazhdim.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com