Lajme

20 September 2018

Dafina filmohet duke kërcyer “topless” mbi shtrat, ja videoja që u fshi pak pas publikimit nga vetë artistja

Dafina Zeqiri njihet si një ndër femrat e skenës shqiptare që është e apasionuar pas kërcimit.

Linjat e rregullta që ka dhe vitet e palestrës, e bëjnë atë një ndër këngëtaret me trupin më të bukur.
Ndaj Dafina nuk e ka fare kompleks që të zhvishet, të filmojë veten “topless” dhe ta publikojë videon në Instagram, edhe pse më pas është penduar dhe e ka fshirë.

Mirë kjo video e Dafinës është ruajtur dhe është publikuar nga një faqe në Instagram.

Këngëtarja shfaqet duke bërë disa lëvizje sensuale dhe më pas “twerk”.

Për më tepër ndiqni videon:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com