Lajme

24 December 2018

Dafina publikon bashkëpunimin me DJ Geek

Dafina Zeqiri ka sjellë këngën e re për fansat e saj, në bashkëpunim me DJ Geek.

“Alo” është titulli i projektit të ri, i cili është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Producenti Cricket qëndron prapa kësaj kënge, të cilës ia ka realizuar muzikën.
Liridon Berisha, Gesko dhe Dafina e kanë shkruar tekstin, ndërsa Lorenc Aliaj (Avaxus) ka bërë masterizimin.

Elena Kelmendi e ka bërë konceptin dhe regjinë e videoklipit, me skenar të Dina Morinës.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com