Lajme

03 August 2018

Dafina Zeqiri bën twerk para tij por Ledri largohet, ja çfarë ndodhi në koncertin e dy artistëve

Reperi i njohur Ledri Vula dhe këngëtarja Dafina Zeqiri kanë qenë një nga dyshet më të komentuara në media që pasi i dhanë fund lidhjes së tyre. Ata së fundmi janë ritakuar në një koncert në Ulqin, ku kanë performuar së bashku.
Në një video të publikuar në Instagram shihen se si dy ish të dashuruarit janë shumë pranë njëri-tjetrit. Dafina në një moment i afrohet Ledrit dhe fillon të bëjë twerk para tij, mirëpo Ledri nuk e ka pritur aspak mirë këtë veprim dhe është larguar nga ajo duke u drejtuar nga fansat.
Pavarësisht kësaj skene, dyshja në fund të koncertit u përqafua duke treguar se mes tyre nuk kishte më hatërmbetje.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com