Lajme

15 November 2018

Dafina Zeqiri i propozon publikisht për martesë aktorit të njohur

Dafina Zeqiri është padyshim një nga këngëtaret më të suksesshme në Shqipëri. Vetëm së fundmi, ajo ka publikuar bashkëpunimin e saj më të fundit me reperin e njohur Noizy. Kënga është pëlqyer së tepërmi nga fansat dhe aty Dafina së bashku me Noizyn shfaqen si një çift të dashuruarish.

Në një postim të fundit të këngëtares  ajo ka habitur fansat duke treguar edhe fiksimin e saj dhe madje shkon deri aty sa I prpozon martesë. Bëhet fjalë për aktorin e njohur amerikan, Michael B. Jordan. “Do martohesh me mua, Michael B. Jordan?, shkruan në postimin e saj Dafina.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com