Lajme

10 October 2018

Dafina Zeqiri paralajmëron projektin e ri në bashkëpunim me DJ e njohur

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka paralajmëruar projektin e ri të saj.

Bukuroshja shqiptare ka konfirmuar se projekti i ri i saj po vjen me DJ Geek.
Në klip shfaqen anëtarët e ekipit dhe bashkëpuntorët e saj më të afërt.

View this post on Instagram

COMING SOON 🤫 #kurgjonukkallxojna #MONEYZ #DafinaTORS

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on


Kënga titullohet “Kurgjo Nuk Kallxojna” dhe pritet të publikohet së shpejti.

View this post on Instagram

COMING SOON #kurgjonukkallxojna #moneyz

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com