Lajme

05 July 2018

Dafina Zeqiri promovon këngën e re në mënyrën më provokuese të mundshme, ja çfarë i komenton Noizy

Dafina Zeqiri po shijon sukseset e këngës më të re të publikuar ditë më parë të titulluar “Fuego”.

Bukuroshja shfaqet tejet joshëse dhe seksi e veshur me bikini teksa qëndronte poshtë një ujëvare.
Këngëtarja disa imazhe të marra nga videoja e këngës i ka publikuar edhe në llogarinë personale në Instagram.
Me pozat e nxehta ka bërë që të “çmendën” shumë ndjekës të këngëtares në rrjetet sociale, ndër ta edhe reperi i njohur Noizy.

“La la laa”, “Ai plonci po më shkel syrin”, “Ç’farë ke oj bijë?”, i ka shkruar reperi Dafinës në disa prej fotove të saj të nxehta, të cilat me sa duket kanë tërhequr vëmendjen e tij,dhe duke parë fotot nuk i vëmë dot faj .

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com