Lajme

17 October 2018

Dafina Zeqiri publikon këngën e re: “Kurgjo nuk kallxojna”

Ashtu sikur kishte paralajmëruar, Dafina Zeqiri  ka lansuar projektin e ri muzikor të titulluar “Kurgjo nuk kallxojna”. Muzika e këtij produkioni muzikor është realizuar nga Cricket ndërsa Avaxus është kujdesur për masterizimin. Për linjën melodike është bërë nga Gesko dhe Dafina Zeqiri.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë Dafina përmes  një postimi në Instastory ndërsa kënga është publikuar edhe në YouTube.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com