Lajme

06 December 2017

Dafina Zeqiri realizon një fotosesion fotografik për revistën NR

Dafina Zeqiri pa dyshim se mbetet një nga yjet më të mëdha shqiptare. Ajo prej kohësh po kërkon famën edhe në arenën ndërkombëtare me muzikën e saj. Projekti i saj muzikor “Told Ya” u pëlqye nga fansat dhe menjëherë edhe mediat e kanë kërkuar Dafinën.

Ajo ka dhënë një intervistë të gjatë për revistën NR, ku edhe ka realizuar një sesion fotografik. Dafina vjen shumë artistike në sesionin bardh e zi të realizuar, ku edhe disa prej fotove I ka publikuar në rrjetin social Instagram. Ajo pritet të kthehet së shpejti për një turne koncertesh në vendin tonë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com