Lajme

16 October 2018

Dafina Zeqiri sapo lansoi këngën e saj të fundit “kurrgjo nuk kallxojna”

Bashkëpunimi me Lumi B, “Kalon”, ishte kënga që e riktheu fuqishëm Dafinën në skenën e muzikës shqipe.

Ky projekt i realizuar nga producenti i shumë hiteve, BigBang (REDBOX Entertainment), u shoqërua me videoklip që u lansua në fillim të muajit gusht dhe deri më tani numëron mbi 23 milionë shikime në YouTube.

Sot ajo publikon këngëm e saj më të re “kuurrgjo nuk kallxojna”. Avaxus është kujdesur për masterizimin, derisa linja melodike është bërë nga Gesko dhe Dafina Zeqiri. Produksioni i njohur, Entermedia, e ka xhiruar videoklipin e këngës “Kurgjo nuk kallxojna”.

 

View this post on Instagram

 

We just getting started 🤑….. #MONEYZ

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

 

View this post on Instagram

 

It’s officially out!!! *link in bio* #kurgjonukkallxojna

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

Ndërkohë, është raportuar se në një të ardhme të afërt, këngëtarja do të vijë edhe me një bashkëpunim me Noizyn.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com