Lajme

12 October 2017

Dakota Johnson në një marrëdhënie të re?

Dakota Johnson dhe Jon Hamm kanë ngritur dyshimet se kanë nisur një lidhje së bashku pasi dy yjet janë fotografuar gjatë një darke romantike më 5 tetor.

Sipas “Page Six” aktorja 28-vjeçare është fotografuar duke pirë verë më aktorin e njohur në një restorant në Kingside.

“Ata dukeshin se po e shijonin shoqërinë e njëri-tjetrit”, ka thënë burimi për uebsajtin i cili ka shtuar më tej se dyshja ka qëndruar së bashku rreth 2 orë.

Kjo ëshë hera e parë që dy aktorët e famshëm fotografohen nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Jon është ndarë në partnerja e tij prej 18 vitesh në 2015. Ndërsa Dakota është ndarë me të dashurin e saj prej 2 vitesh në 2016.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com