Lajme

24 September 2017

Da’Sara : Aurela Hoxha për këto gjëra rron!

Në emisionin e radhës, Dasara komentoi pjesëmarrjen e Aurela Hoxhës në eventet ndërkombëtare të modës. Vetë modelja ka postuar në rrjetet sociale një foto ku shfaqet në javën milaneze të modës krah stilistit Disqaured.

“Aurela Hoxha dhe butaforia e saj mediatike aspak reale. Sigurisht që do ta tregonte, çfarë prisnit ju? Nuk surprizohemi aspak nga ky fakt. Aurela i ka dedikuar jetën kësaj gjëje. Jeton për të peshkuar ndonjë nga këta, që të postojë foto në Instagram dhe të ekzistojë në treg”, tha Dasara.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com