Lajme

21 July 2017

Dasara Karaiskaj / A e ka pas seriozisht David Guetta me Elvana Gjatën?

|
By
|
0 Comment
|

Kënga e Elvana Gjatës “Forever is over” e cila u prit si një sukses ndërkombëtar pati kritika të ashpra mbi theksin e keq të anglishtes së këngëtarës.As Dasarës nuk i ka shpëtuar kjo gjë dhe ajo e ka komentuar në “Dasara Radio Show” duke nënkuptuar se producenti David Guetta nuk ka punuar aq sa duhet me Elvanën për këngën në fjalë.Ajo shtoi se pavarësisht shumës marramendëse që ajo e ka paguar,ai thjesht ka mbaruar punën dhe madje se ka bërë pjesë të playlistave të tij këngën “Forever is over”.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com