Lajme

15 January 2018

Dasara Karaiskaj: A ka një dorë që të shfarosi JOQ?

Në puntatën e radhës të “Dasara Radio Show”, drejtuesja e emisionit është ndalur tek një nga lajmet që portali Jeta Osh Qef ka publikuar. Bëhet fjalë për një lajm rreth një çifti që ishin fotografuar duke bërë seks në një makinë. Sipas Dasarës lajme të tilla janë përtej çdo logjike dhe ky portal njihet për të tilla postime. Për më shumë ndiqni videon më poshtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com