Lajme

21 August 2017

Dasara Karaiskaj: Ç’paska qënë Egla Harxhi për të promovuar shthurjen…

|
By
|
0 Comment
|

Një tjetër personazh shumë i përfolur këto ditë në media ka qënë ish miss-i Egla Harxhi.Ajo pasi u përfol se pranoi një marrëdhënie treshe,është shtatzënë dhe fëmijës do i vendosë emrin e djallit ‘Lucifer’,tani ajo ka guxuar që këtë herë bashkë me partneren e saj të dalin nudo në plazhet shqiptare.Por syrit të Dasarës dhe kritikës së saj nuk i ka shpëtuar as Egla.Karaiskaj është shprehuar se Egla pas gjithë këtyre veprimeve mund të quhet e shthurur që pretendon të promovojë shthurje. Mëposhtë keni videon:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com