Lajme

14 August 2017

Dasara Karaiskaj: Luana nuk pyet për dietë?! Normale,është e vogël

|
By
|
0 Comment
|

Luana Vjollca është një nga personazhet publike më të komentuara,ndër të tjera për peshën e saj. Nisur nga lajmi i fundit që prezantuesja seksi nuk shqetësohet për peshën e saj dhe nuk pyet për dietë,pasi duket se ha pica në mes të natës,Dasara Karaiskaj e ka komentuar duke thënë se ajo nuk ka pse të shqetësohet e të mbajë dietë duke qënë se është mjaft e re në moshë.Shikoni videon mëposhtë:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com