Lajme

23 November 2017

Dasara Karaiskaj: Noizy i ke prish punë vetes me këngën me Ledrin

Ditën e djeshme u publikua bashkëpunimi mes dy reperave të mirënjohur, Noizy dhe Ledri. Kënga e titulluar “Dje & Sot” arriti që brenda 24 orëve të klikohej mbi një milion herë në You Tube. Pas transmetimit të këtij hiti në emisionin “DaSara Radio Show”, drejtuesja e emisionit ndau me dëgjuesit mendimin e saj për këtë projekt. Përpos vlerësimit të lartë për videoklipin dhe Ledrin ajo i mëshoi diferencës së dukshme në rrepim mes dy reperave, ku sipas saj Noizy ka dalë keq në raport me kolegun e tij.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com