Lajme

01 August 2017

Dasara Karaiskaj/ O Noizy, o filozof

|
By
|
0 Comment
|

Noizy është një nga reperat më në zë të momentit në vendin tonë,megjithatë duket se për të asgjë nuk ka qënë e lehtë në fillim që të arrinte këtu ku është sot. Ndaj ai ka postuar një foto në Instagram ku ka bashkëngjitur një shkrim të gjatë.Por sipas Dasarës ai ka filozofuar me mençurinë e tij dhe çdo gjë që ai poston bëhet lajm.Shikoni videon mëposhtë:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com