Lajme

13 March 2018

Dasara Karaiskaj: Pse rrodhi Ervin Kurti?

“Ervin Kurti duket se paska shkalluar…”-është shprehur ndër të tjera Dasara për opinionistin e një prej show-ve televiziv.
Këtë javë në një nga ambjentet më luksoze të Tiranës, i pyetur nga gazetari i emisionit “Thumb” nëse duhet qëndruar me dikë për hir të parave, Evini është përgjigjur: “Unë u them shoqeve të mia shpesh që po nuk pati lekë personi mos u mundoni. Një herë njëra më tha ‘Ore ç’i ke ti këto?’, por më pas më tha ‘Po ti kishe të drejtë!’”.
Ka qenë ky lajmi që ka sjellë reagimin e gazetares e cila e ka komentuar kështu përgjigjen e tij: “Alamet opinioni dhe orientimi për të edukuar publikun në masë kjo këshilla e Ervin Kurtit, me vlerë të madhe shumë…”
Për më shumë ndiqni videon më poshtë shkëputur nga “Dasara Radio Show”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com